| amnesia5sos a întrebat:

De o vreme am o mare problema cu calculatorul meu. Imi arata ca fisierul C este plin. In calculator am instalate doar 11 programe din care 10 sunt cele necesare + Google Chrome. Mentionez ca in C sunt doar 4 fisiere: Program Files; Program Files (x86); Users; Windows. Nu am lucruri personale sa zic ca am umplut eu fisierul eu cu poze, melodii etc. Cine ma poate ajuta?

Răspuns Câştigător
| Blamely a răspuns:

Downloadează CCleaner și pornește-l, lasă-l să își facă treaba. Dacă nu-i mai bine după, înseamnă că ai viruși și ar fi cazul să formatezi partiția și să re-instalezi windows-ul.

| amnesia5sos explică (pentru Blamely):

Nu pot sa-l instalez, imi zice ca discul e plin.

| Padurariu_Stefania-Georgiana_1994 a răspuns (pentru amnesia5sos):

Instaleaza-l in partitia D

3 răspunsuri:
| Padurariu_Stefania-Georgiana_1994 a răspuns:

Cauta Disc Clean -up in pc si curata partitia C