| sweeet14 a întrebat:

De un timp am inceput sa iubesc o persoana, aceea persona orice face se uita la mine. Oare ma iubeste? Am sansa la el?

6 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Cum sa te iubeasca daca te cunoaste numai din vazute? In cel mai rau caz doar te simpatizeaza, dar nu altceva.

| Luori a răspuns:

Cred ca confuzi iubirea cu simpatia, atractia. Faptul ca te priveste insistent arata ca este interesata, insa pana la iubire mai sunt pasi de facut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In sfarsit vad si eu un caz exact ca al meu.Desigur ca te iubeste! Oricum presupun ca esti frumoasa.Pe tine te baga in seama?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In sfarsit vad si eu un caz exact ca al meu.Desigur ca te iubeste! Oricum presupun ca esti frumoasa...Pe tine te baga in seama?

| sweeet14 explică (pentru anonim_4396):

Da ma baga in seama.dar daca ma iubeste o colega l-a intrebat si i-a zis ca nu ma iubeste.nu stiu oare ce ii asta?

| sweeet14 explică:

Dar o colega si aceea persoana a zis ca nu ma iubeste