| Raluca_David_1997 a întrebat:

De unde pot cumpara elastice gumate pentru bratari? happy

4 răspunsuri:
| NH4OH a răspuns:

Librarii. Carrefour, Kaufland, Penny Market sau la orice alt magazin cu rechizite si jucarii.
Bafta!

| NaneSchizophrenia a răspuns:

Sunt magazine de genul "3.9" care vinde orice, ori magazine chinezestii, librai, cauta ca gasesti, ca Romania e una dintre tarile care au intrat in nebunia asta cu bratarile laughing!
Bafta! Funda?happy

| EchoDemon a răspuns:

Gasesti in fiecare magazin chinezesc.

| qNesquik a răspuns:

Pai daca ai piete pe acolo te-ai putea uita la chisocurile cu jucarii si tot felul de chestiioare, in supermarkete sau de pe net. Sper sa gasesti daca esti din Bucuresti eu le cumpar din piata cu 3 lei.