| Kissmeshean a întrebat:

De unde pot cumpara bratari gumate sau din siliconbig grin in Brailabig grin sau Galati?big grin

funda:X

Răspuns Câştigător
| irinnnnnaaaaaa a răspuns:

Hei.in braila ai putea gasi in wilmark.Sau.
ieri am fost la posta aceea de` la blocu turn:*.si in timp ce doamna aceea isi facea treaba,eu ma uitam prin jur,si vad, lipita de geam intr-un ambalaj, o bratara verde din guma(costa 1 leu).ai putea acolo sa te duci:* si sa intrebi.
daca mai vrei sa ma intrebi ceva, lasa`mi un mesaj.PS: din br sunthappy

1 răspuns:
| FïяŠtℓovε a răspuns:

Nu sunt din br dar daca ai prin apropiere un mall sau asa...cauta accesorize happy cu siguranta gaesti. happy :*