| Pascu_Bianca_1990 a întrebat:

Buna,TPU! De unde as putea cumpara materiale pentru bratari din elastice de guma din Mangalia? Imi trebuie doar incheietori si elastice, dar elastice gasesc peste tot! Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Yssy12 a răspuns:

Hmm. Nu stiu, eu stau in Bucuresti. Eu am gasit in Auchan unde erau si paiete, cartoane etc. [cu inchizatori, ac din-ala si elastice sortate ] costa 6-7 lei un pachet alb, negru si mai erau inca vreo 6 culori. Si eu am mai luat dintr-o librarie xerox, unde se fac poze, sunt si rechizite. Bafta eu le-am gasit intlamplator in acea librarie ca si eu cautam. big grin