| 1Q a întrebat:

De unde pot sa cumpar bratari shamballa sa nu fie fake-uri dar nici cu pietre swarosky, de unde as putea sa cumpar?(daca se poate in bacau daca nu pe net) FUNDA

12 răspunsuri:
| 1Q explică (pentru fantastica):

Poi bun si cum sa fac eu daca eu nu am bilutele alea din shambalalaughing

| fantastica a răspuns (pentru 1Q):

Le poti gasi in magazinele de acsesori(eu de acolo le-am luat).

| marian1985 a răspuns:

Ai mai multe recomandari aici daca vrei
http://vinereaneagra.eu/bratari-shamballa/

| deutza410 a răspuns:

Pai eu vand bratari shamballa spune-mi cularea si modelul iar eu ti-o fac, costa 10 lei, dubla 20 lei, tripla 30 lei

| Gabriel_Dumitrescu_1978 a răspuns:

Îţi recomand Fabrica De Mărgele adresa este http://www.fabricademargele.ro/

| ShamballaJewellery a răspuns:

Bratari originale Shamballa import Danemarca numai de pe :

www.shamballajewellery.ro

Puteti sa ne cautati pe Facebook la Shamballa Jewellery Romania, sa ne urmariti pe Twitter @ShamballaRomani sau pe Google+ la Shamballa Jewellery.

| Suciu_Sophia_1978 a răspuns:

Www.bratari-shamballa.ro - au modele superbe

| Georgian_Vicol_1992 a răspuns:

Am eu de vânzare câteva modele. Ma poți contacta pe Facebook: https://www.facebook.com/vicol.georgian sau prin mail: georgianvicol@yahoo.ro pentru a putea primi detalii și modele

| Vanzari_Ro_1977 a răspuns:

Mai omule e asa greu sa faci diferenta?
Daca te uiti mai atent uni chiar stiu sa le faca alti sunt doar revinzatori si asta sunt la ei doar pretul conteaza un sfat eu recomand, fa ce-ia ce poti sa faci nu fa ce-ia ce vrei .....lasai pe alti care i-si bata capul cu ce tie ti-ar place. Uite un site cu cei care dovedesc ca stiu sa faca si nu cumpara de la alti... www.bratara-shamballa.ro
Eu am fost tot ca tine am vrut sa vad cine in-tradevar stie sa faca astfel de bratari convingete si tu.