| danieldintimisoara a întrebat:

Dece nu ma iubeste fetele pe mine eu am 28 de ani din timisoara

Răspuns Câştigător
| Cory_1336 a răspuns:

Poate ca nu sti cum sa le abordezi

4 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Tu ai o problema, acum ca te'au refuzat niste fete pui intruna intrebari de astea? Cum sa te iubeasca cand tu nici nu stii sa scrii bine?

| JohnnyBi a răspuns:

Poate daca inveti limba romana si nu mai esti un cocalar agramat, te cizelezi, inveti sa te porti in societate, lasi timiditatea ca nu e locul ei la 28 de ani si inveti unde sa cauti...

| adrianarp a răspuns:

Ba frate, cateodata stau si ma gandesc cum de unii oameni pot sa fie asa de needucatzi... DOAMNE DUMNEZEULE, unde am ajuns...( cica '' de ce nu ma IUBESTE fetele). se spune IUBESC lol

| angelica_6253 a răspuns:

Cum mai frate sa iubeasca un handicapat mintal, mai bine cauta-ti o asistenta de blonavi mintali sa aiba grija de tine si poate... poate o sa te iubeasca dar asistente din astea de la varsta de 70 de ani in sus, dar dupa cate vad nici alea nu o sa te iubeasca dar poate cine stie... daca e sa te iubeasca e de 0. 000000000000001 % sanserolling on the floor)la cat de retardat esti rolling on the floor))))