| Gabriela144 a întrebat:

Deci am o problema destul de mare....de mai demul inainte sa il cunosc pe prietenul meu el a stat cu o fata pe nume Daniela inainte sa stea cu mine Daniela s-a despartit de el iar el s-a rugat de ea 2 saptamani incontinuu....si azi fiind Valentine Day m-a invitat la un suc si mi-a dat ciocolata mare...intaplarea face ca si Daniela fiind acolo a venit la noi si a inceput sa imi zica mie ca ce stai cu el ca eu il iubesc si chesti din alea si in fine cand eram mai linistita tot venea ea si ma interoga acum cand am plecat a alergat dupa noi sa imi zica ca sa nu mai stau cu el ca ea inca il iubeste ca de ce m-am bagat si face ca eu o sa il vad tot timpul cu ea si chestii din alea Stefy( fiind fostul ei si actualul meu prieten) o iinceput sa tipe la ea si sa ii zica sa ma lase in pace.Si ma imenintat ca daca nu il las in pace o sa ma bata si chestii de genul....Numai stiu ce sa fac...intr-un fel imi pare rau pentru ea dar intr-un fel nu pentru ca chiar daca suntem impreuna de cateva zile doar il iubesc si ma iubeste mi-a demonstrat asta.Deci ce sa fac? ce sa ii spun sa ne lase in pace?

Răspuns Câştigător
| Diana769 a răspuns:

Vorbeste cu prietenul tau si stabiliti sa nu o mai bagati in seama. Daca fata chiar il iubea, nu facea atat scandal de fata cu el, parerea mea. Cred ca ar trebui sa mergi inainte cu relatia ta, fara sa bagi in seama chestii din astea spuse de copilite fara minte. happy

2 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Nu ai cum sa iubesti in 2 saptamani

| LolaLollita a răspuns:

Nu o mai baga in seama, indiferenta totala. Fpatul ca el ti-a luat apararea in fata ei, e clar ca nu mai are sentimente pentru ea. (Sper sa nu fi mers acolo cu tine doar pentru a ii face in ciuda)