| anonim_4396 a întrebat:

DECI am un baiat in class de care imi place si eu nu stiu daca el ma plaace ca ceilalti incontinu se holbeaza la >minece sa fac tr sa stau in banca cu el @ luni da ma cam enerveaza ca ma cam pipaie in zonele >delikatece sa fac?

Răspuns Câştigător
| Firefly a răspuns:

1.Invata sa scrii romaneste!
2.Iti place sa fii pipaita? Iti place sa fii considerata o femeie usoara? Din cate am inteles, baiatul pe care il placi te pipaie, dar te Enerveaza.hm... Esti doar o bucata de carne pentru el!

5 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Cum sa iti placa de unul care te pipaie?

| x4z5 a răspuns:

...Nu prea am inteles nimic.
Fi si tu mai atenta cum scrii.
Nu iti place cand te pipaie?laughing

| Kanpeki a răspuns:

Cea din poza esti tu? laughing

| g3orgiana16 a răspuns:

Spuinei doamne\lui dirginte si pote ai noroc sa te mutewinking

| andre3a a răspuns:

Te enerveaza? cu "e" sau cu"i". ca c ai scris u inseamna cu totul altceva.fii atenta la c scrii.