| HoneyCocaineee a întrebat:

Deci..am venit la o scoala noua si.mi-am facut imediat prieteni. Aici mi-am facut si eu iubit care imi tot zicea ca ma iubeste etc. Dupa 2 saptamani..ne-am despartiti din cauza lui deoarece imi facuse o gluma proasta ( imi zicea ca e cu alta)..asa si..intr-o seara m-a sunat sa-mi zica sa ne impacam si am acceptat si imediat. dupa 5 minute mi-a cerut sa facem dragoste..si i-am zis ca nu accept deoarece nu sunt pregatita si nu am nici varsta necesara (am 15) si s-a suparat si acum insista ..non-stop..culmea e ca si prietenul lui cel mai bun se da la mine si imi cere aceeasi chestie! Va rog ajutati-ma! :\

Răspuns Câştigător
| Dariusuu a răspuns:

Ascultă-mă, nu te umili în halul astă, sper din suflet să nu faci vreo prostie.

Nu-ți distruge copilăria pentru un tip care clar nu te merită, care vrea de la tine doar sex.

Uită-l draga mea, nu ai nevoie de el. Vei găsi pe cineva care te va aștepta ori cât este nevoie.
Vârsta recomanda este de 17, 18 ani. Nu te grăbi, te pup.

Ai grijă de tine.

| HoneyCocaineee explică (pentru Dariusuu):

Nu am sa fac asa ceva! Nici nu aveam de gand! Merci de intelegere! :*

| Dariusuu a răspuns (pentru HoneyCocaineee):

Mă bucur foarte mult că nu faci prostia asta.

Ai grijă de tine, și îți mulțumesc pentru fundița.

| HoneyCocaineee explică (pentru Dariusuu):

Nu ai pentru ce, eu multumesc pentru raspuns :* si tu sa ai grija de tine!

15 răspunsuri:
| Diana_7761 a răspuns:

1. Dupa 2 saptamani sa iti zica ca te iubeste demonstreaza ca e un copilas. 2.Sa iti ceara sa faci dragoste cu el dupa 2 sapt demonstreaza ca un copilas, care umbla numai dupa sex. 3. Tu, ca fata sa mai tii legatura cu ei, dupa ce ti-au cerut chestiile astea demonstreaza 1/2 din 2 : ori abia astepti sa devii o curva ori esti pur si simplu proasta. Oricum ia masuri

| dariaelena a răspuns:

Te-ai gandit ca poate a facut vreun pariu cu prietenu lui? Daca nu te simti pregatita si nu vrei iar prietenu tau nu vrea sa inteleaga ar fi mai bine sa te desparti de el. Daca te-ar iubi ar astepta pana ai fi tu pregatita si nu ar insista.

| lolly a răspuns:

Sa nu fi proasta sa accepti. Ignora-i, nu-i mai baga in seama.Vor sa se apuce de prostii si nu au mascota.Vor doar sa-si bata joc de tine si sa profite.Nu fi tu mascota lor.

| ania a răspuns:

Eu cred că cea mai fericită ai fi dacă ți-ai păstra virginitatea până la căsătorie și ai dărui acest dar doar soțului tău.Cine să se folosească doar de tine pretinzând că te iubește, poți găsi cu duiumul.Nu esti pastă de dinți sau o pereche de pantofi să te încerce toată lumea.

| Foxyyyy a răspuns:

Astia isi bat joc de tine, nu e evident?!

| WildDream a răspuns:

Nu tine la tine ci vrea doar sa te culci cu el si atat. Daca obtine ceea ce vrea sa nu te miri daca o sa-ti dea papucii imediat. Mai bine il parasesti si gasesti un baiat care sa te placa nu care vrea doar sa intre in pantalonii tai.

| ralukuu a răspuns:

Cred ca s-a impacat cu tine doar ca sa iti ceara sa faceti sex!
Nu-i bine! (parerea mea)
Bafta!

| Sm0k3 a răspuns:

Eu spun sa stai linistita, sa iti vezi de treaba ta si sa nu faci sex inca, estie prea mica, du-te la mami si la tati si intreabai despre acest lucru, nu mai pune intrebari pe net oamenilor pe care nu ii cunosti :*

| AndreiDrogaru a răspuns:

Nu-ți strica copilăria. Mai așteaptă până la vârsta de 18-19 ani. Iar la prietenul său spune-i că nu-l placi, că nu vrei să faci sex cu el. Daca vrei să faci sex, ai multe de îndurat la vârsta asta.

| Mikyyyyx a răspuns:

E clar ca el s-a "impacat" cu tine pentru ca vroia sa faca dragoste cu tine, s-a dat de gol singur. Cat despre prietenului cel mai bun, probabil s-au inteles ei ceva sa te fraiereasca.Da-le pace.

| JamesGheo_Gheo_2000 a răspuns:

15 ani este o varsta prematura pentru,, chesti".Cel mai bine ar fi sa discuti cu parintii tai, pentru ca ei cunosc cel mai bine ce ar trebui sa faca. Funda?

| Seminica a răspuns:

E o chestie ciudata.Esti prea mica pentru asa ceva, spune-le ca nu o poti face. Poate o sa inceteze putin ( el cat are?) Sper ca te-am ajutat cu ceva! Funda?