| Andrei_Adela_1996 a întrebat:

Deci...cum sa spun!
Acum 2 luni o prietenă de la baschet mi-a făcut cunostinta cu un baiat,care invata in aceeași scoala cu mine! A doua zi am observat ca-mi place de el, nu-mi puteam lua gandul de la el!
Peste 3 săptămânii,mi-a spus ca si el ma place si,chiar daca nu prea ne-am cunoscut si am vb,am decis sa rămânem împreună!
După o lună si jumatate de relație,s-a despărțit de mine,deoarece cand m-a cunoscut mai mult, mi-a spus ca nu sunt genul lui, dar am stabilit sa rămânem amici! GOD...Nu ma pot opri din plâns!(asta s-a intamplat luni)
Si ieri cand mă întâlnesc cu el din întâmplare in curtea scolii, nici nu ma mai privea si nici nu ma mai saluta cum o făcea deobicei!
NUSH ce sa fac! Încă il iubesc si nu-l pot uita! Nu ma pot opri din plâns! Ajutoooooor! Funda

Răspuns Câştigător
| Kaℓi a răspuns:

O sa-ti treaca. Asa sunt indragostelile, foc si valvataie... ai rabdare cateva zile si o sa fie mai bine.
Pana la urma, gandeste-te ca e bine ca s-a terminat, nu mi se pare ca e un om de caracter. Cum adica, sa nu te mai salute a doua zi dupa despartire? da-l incolo...

4 răspunsuri:
| Florentina9210 a răspuns:

''GOD...Nu ma pot opri din plâns!''of, devastator, tu plangi pentru un dobitoc care nici macar nu a fost interesat de tine? Din poza pari la o varsta la care ar trebui sa gandesti cat de cat. la el acasa te-a invitat?
O sa te caute el mai tarziu prin altii.

| WaterDrop a răspuns:

Respira si linisteste`te.Pare greu acum de crezut, dar iti vei gasi cu siguranta pe altcineva care sa te placa la fel de mult pe cat il placi tu.Nu ai ce sa faci in cazul de fata, el fiind o persoana imatura.Mai bine ca s`a terminat acum decat mai tarziu.Nu te mai gandi la asta si continua sa zambesti.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Buna.
Asculta foarte atent.
Chestii de genul asta se intampla mereu si poate o sa mai dai de ele in viitor nu se stie asta trebuie sa fii puternica, sa te tii tare asta e nu a fost sa fie intre voi nu e sfarsitul lumii nu e singurul baiat de pe planeta doar pentru ca nu a mers intre voi asta nu inseamna ca trebuie sa te demoralizezi si sa iti petreci tot restul vietii plangand si cu regrete.

Exista cineva pentru fiecare, trebuie doar sa stii sa-l cauti pe acel cineva.
Sper ca te-am ajutat.
Toate cele bune.

| UnBroken2016 a răspuns:

Cineva sa imi dea un servetel ca nu ma pot opri din plans nici eu.