| Kiduuuu1445 a întrebat:

Deci...:d.thinking Mie imi place de 2 baieti. Si suntem prieteni, ne cunoastem din clasa a 5-a. Primul vorbeste cu mine si prin mesaje, pe mess, imi zice orice si se intereseaza cand sunt suparata sau ceva. Cu al doilea m-am certat din cauza la ce a spus un baiat despre mine.rolling eyes. Dar acum ne-am impacat, vorbim pri mesaje, e totul bine. La scoala vorbim thinking cand ies ei pe hol, sau cand ma duc sa cer burete nu mai sunt atenti la ora doar se uita si vb cu mine laughing.
cum as putea sa-mi dau seama daca ma place vreunu? Si cum sa fac sa nu-i indepartez pentru ca, in primul rand as vrea sa ramanem prieteni si dupa terminarea scolii.

2 răspunsuri:
| Sოﺁℓε a răspuns:

Hey! primul ar putea sa te iubeasca dar, tu ca sa fi mai smechera incepe sa l-e povestesti ambilor de un tip primului sa ai spui de un tip caum ca-l iubesti si celui de al 2-lea la fel.sa vezi care se indeparteaza sau se supara pe tine mai repede acela re poate iubi mai mult sau fa un id de fata si intreaba-l si tregel de limba laughingsa-ti spuna. sper sa mearga cea ce tziam zis eu :p
pa happy

| pensionar a răspuns:

Tine legatura cu amindoi iar timpul iti va raspunde la toate intrebarile pe care le ai acum; nu te grabi!