| GummitsaxXx a întrebat:

Buna happy Sunt intr-o incurcatura foarte nasoala. Va rog sa ma ajutati urgent si fete si baieti big grin Dau funda! :*

Deci. Iarna trecuta mi-a placut de un baiat... 16 ani. Stia ca eu il plac si el ma placea pe mine.Dar nu am avut niciunu dintre noi curaju sa ne marturisim. Iar el intr-o zi sa impacat cu fosta lui prietena. Am suferit dupa el.Dar dupa vreo 2-3 saptamani...A aparut un baiat. Am inceput sa vorbim ca amici.Dar incepuse sa imi placa de el. Si lui ii placea de mine. Intr-un fel am avut o relatie.Dar ne-am certat..Ma rog.

Ideea e ca. Dupa ce nu am mai vorbit cu al doilea baiat. eu timp de vreo 3 luni am tot tinut la el si din astea.Dar pana la urma m-am impacat cu primul baiat si am ramas amici. Dar ei se intampla sa fie veri.Iar eu credeam ca sunt doar prieteni. Si. Eu tin ff mult la primul baiat doar ca amici..Si inca tin la al doilea. Dar acum am aflat ca primul ma place pe mine..Si nu vreau sa-l ranesc deoarece stiu ce e un baiat extraordinar..Si nu stiu daca al doilea baiat ma place da eu il plac mult..Si...Nu vreau sa bag raca intre ei. Ca totusi sunt verisori.Dar eu tin la unu ca amic..Si la altu ca iubit.Ce sa fac -.- Help me! Fundawinking

Răspuns Câştigător
| OanaRalucaPorumb a răspuns:

Zici ca ai scos-o dintr-un film.
Pai, daca tu tii cu adevarat la al doilea, atunci fa ce-ti spune inima. Incearca sa vorbesti cu el despre asta, iar apoi sa gasiti impreuna o rezolvare a problemei.
Pa pa!

| OanaRalucaPorumb a răspuns (pentru OanaRalucaPorumb):

Mersi de funda happy

| GummitsaxXx explică (pentru OanaRalucaPorumb):

Era singurul raspuns mai inteligent asa happy

10 răspunsuri:
| Alison95 a răspuns:

A inteles cineva ceva? m-a luat somnul!

| L7w7n7d7 a răspuns:

Îţi cauţi un al treilea.

| 7639781254 a răspuns (pentru L7w7n7d7):

Asta e cea mai buna idee. laughing

| bengalezuxxx a răspuns:

Lasate de (iubire). esti mica nici nu stii ce vrei.ia si pune mana pe carte ca maine poimaine te aud ca sangerezi in pasarica si nu stii de ce

| 7639781254 a răspuns (pentru bengalezuxxx):

laughing))) cica "sangerezi in pasarica"....interesant mod de-a spune... laughing)))

| GummitsaxXx explică (pentru bengalezuxxx):

Haha happy Auzi. Fata/baiat ce esti tu. happy Mersi pentru sfat da mai bine il tineai pentru tine. happy Apropo suntem in alte vremuri. happy Plm pana la urma vezi mucosi de clasa 4a care se liing in scari.happy Nu vreau sa imi vad de treaba mea. happy Asta e. Mersi pentru "sfatul" intelingendwinking