| anonim_4396 a întrebat:

Deci e foarte complicat vreau un raspuns concret si cat mai repede posibil, eu nu mai stiu ce sa fac. am un iubit acuma si fostul meu prieten cu care am avut o lunga relatie vrea sa fiu cu el inapoi si eu il iubesc straight face dar nu am idee ce sa fac, va rog
ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| ShadowGhost a răspuns:

Hey buna.Mai intai daca iti iubesti mai mult fostul decat actualul, ai face bine sa renunti la actual si sa te impaci cu respectivul.Dar totusi ar trebui sa fi sigura daca greselile din trecut nu o sa se mai intample, si daca sentimentele tale fata de el sunt cat de cat puternice. Sfatul meu e sa te impaci cu fostul numai daca esti sigura ca ce s-a intamplat in trecut, ramane in trecut si v-a deveni istoriehappy

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Faci cum vrei dar ai grija.s-ar putea sa fie teapa cu impacarea asta[te impaci cu el si peste cateva zile te trezesti ca te-a parasit]

| Bianca888 a răspuns:

Eu cred ca trecutul e trecut. Nu cred ca e bine sa te impaci cu el, traieste prezentul. Probabil fostul tau prieten vrea doar sa te desparta de actualul tau prieten pentru a demonstra ca el e mai bun sau ceva de genu' ca asa sunt baietii. Succes!