| looolliika a întrebat:

Deci e un tip...eu l-am placut dar dupa nu mia mai placut.cat timp imi placea mi-a spus ca ma place. dar m-am facut ca ploua. de acum vreo 4 zile cand afost ziua lui( nu ma mai baga in seama... eu incerc ca vorbesk cu el dar nu continua disutia(pe mess). nu stiu ce sa fac si bruck am inceput sa-l oarecum plac din nou sau marog sa fiu geloasa. thinking si nu stiu vreau sa-l fac din nou sa ma bage in seama! crying help.
mz celor ce au avut rabdare sa citeasca sisa ma inteleaga. happy

1 răspuns:
| lapeno a răspuns:

Invata sa scrii corect inainte sa te faci de cacao pe site