| looolliika a întrebat:

Deci e un tip...eu l-am placut dar dupa nu mia mai placut. cat timp imi placea mi-a spus ca ma place. dar m-am facut ca ploua. de acum vreo 4 zile cand afost ziua lui( nu ma mai baga in seama... eu incerc ca vorbesk cu el dar nu continua disutia(pe mess). nu stiu ce sa fac si bruck am inceput sa-l oarecum plac din nou sau marog sa fiu geloasa. thinking si nu stiu vreau sa-l fac din nou sa ma bage in seama! crying help. ( am uiatta sa mentionez. eu am 13 el 17.) si. credeti ca ar fi bine daca i-as spunea asa direct: eu te plac tu ma mai plaki?
mz celor ce au avut rabdare sa citeasca sisa ma inteleaga. happy

Răspuns Câştigător
| cryss_7938 a răspuns:

Eu zic sa reununti daca te-ai facut ca ploua a fost greseala ta... acum degeaba il placi si in plus e dif mare nu cred ca la 17 ani se uita la, pici, de 13 ani

ps am si eu 13 ani daca vrei ia id meu sa mai vb
crystynutza_fytzushik

4 răspunsuri:
| andrada a răspuns:

Buna!
Eu zic sa-l lasi in pace pentru ca e prea mare diferenta de varsta si el la 17 gandeste altfel decat u la 13. O sa fi mai fericita cu un baiat de aceeasi varsta cu tine.
P.S. punete putin cu burta pe carte ca esti la pamant cu romanahee hee
Bafta!

| Michell_7762 a răspuns:

Nu stiu ce intelegi tu prin cuvantul "il plac".Ai 13 ani gandeste-te mai bine la scoala., papusele, desene animat!

| Michell_7762 a răspuns:

Nu am vrut sa fiu needucata dar esti pe langa sc ( din punct de vedere gramatical) cauza cred ca o cunosc prea multi hormoni, nimic creier asa ca lasa baiatul in pace ca il paste puscaria daca se ea de tine.Cred ca habar nu ai ce inseamna cuvintele pe care la folosesti. Daca vrei un sfat atunci incearca si accepta-l, posibil sa iti prinda bine.Ganseste un pic mai mult.

| DorelSudoru a răspuns:

laughingrolling on the floorDude la tati si si sa vorbeasca cu elrolling on the floor
Ca esti un copil prost(scuze)...lamurita eu doar team lamurit