| ИʋмɛƧɛcяɛт a întrebat:

Ceau.Tot Eu va deranjez si va cer parerea.:]]. Cum sa va zic.Mmmmm.

Trec la subiect.So.

Sunt cam nebuna.Nu stiu ce fac.:]]

Am cunoscut un baiat and...imi placea de el tare tare tare.

Am vb pe mess, ne.am placut and. ne.am combinatbig grin

A doua zi.nu stiuthinking parca nu. mi mai placea=]]].

Si tot asa inca vreo 2 baietitongue
Si mi-am dat seama ca nu fac bine.

So... mi-am dat seama ca daca nu ma baga in seama, il plac tare tare.
Daca ma baga...Mai pe romaneste. Duream`ar >undeva:".

So... ce sa fac?sad. Asa nu ajung la nimic. N. o sa mai am niciun iubit:[.

Help pleaseeeee!:[

Răspuns Câştigător
| Criiss16 a răspuns:

Mmm. Cred ca ti se intampla acelasi lucru ca unei prietene. Vrea ff mult sa iasa cu un baiat, iar cand iese cu el, nu-i mai place.De ce? Nu stiu.Probabil stie ca are posibilitatea sa iasa cu altul, mai bun de cat el.Si nu cred ca e bine chestia cu: imi place de x.Adica vreau sa spun eu am 15 ani, si am avut un singur prieten, sau daca se poate numi prieten.Si da, si mie imi place de x dar stiu ca nu e acelasi lucru sa iti placa de cineva sau sa iubesti cu adevarat.Cred ca fetele din ziua de azi nu stiu ce e dragostea.Cand le place de X gata, m-am indragostit! Nu, e dificil sa te indragostesti.Lasa baietii pentru un timp, e mult mai bine singura! tongue Mai tarziu iti vei da si tu seama care e diferenta intre iubire si atractia fizica. =)

9 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Un baiat nu-l cunosti pe mess, ci in viata reala. Spui ca te-ai " combinat " cu el.Ai facut o reactie chimica si a rezultat doar gaz, care se evapora din pacate. Cand iubesti, vorbesti putin pe mess, doar cand nu poti iesi la plimbare, si faci tot posibilul sa cunosti personalitatea unui baiat nu aspectul fizic sau cum vorbeste pe mess. Tu ai ca obiectiv doar "cucerirea", insa nu esti inca indragostita.

| thealchemist a răspuns:

Inseamna ca faci parte dintre cei ce isi saboteaza relatiile, pentru ca vor numai ceea ce nu pot avea. bine ai venit printre noi, suntem un grup destul de mare.

| xxdd a răspuns:

Pai.thinking
acum cred ca esti in faza de distractie. stai cu ei doar ptdistractie. sa te simti bine cu ei.
se vede ca nu iubesti.
deocamdata nu`i chiar asa ingrijorator. varsta. e normal
dar cand o sa intalnesti unu mai potrivit. o sa ramai mult cu EL love struck day dreaming

| drAn3 a răspuns:

Incearca femei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa ce vrei

| TJohannaB a răspuns:

Ba vorbesti i romana ba in engleza si ce inseamna so ce inseamna mi-am.
Tu nu stii sa pui intrebari asa ca nu mai pune.
Ai inteles?
Pa!

| cristinela_1018 a răspuns:

Ce varsta ai? Inca nu ti-ai intalnit perechea potrivita...asteapta si-o sa vezi cum te va lua valulcand il vei intalni si-l vei vedea, dori si respecta si n-o sa mai vezi niciun baiat in jurul tau! Toate la timpul potrivit! Pana atunci, rabdare!

| Gioss a răspuns:

Farmecul este sa obosesti putin alergand dupa ceea ce vrei sa obtii si sa intri in jocul imprevizibil al relatiilor, care in cele din urma te va ajuta sa descoperi, de ce nu, persoana pe care ai putea sa o iubesti.

| B3ny a răspuns:

Un sit folositor;)... Aici e ceva care poate tie de ajutor...http://www.zuum.ro/pagina.php?id=638, succes!