| deea16_3869 a întrebat:

Deci. este vorba de acel tip cu care am fost in excursie( vam mai povestit) de la un timp ma ia in brate si mereu cand ma mut mereu pe laterala mea e el. Si ieri am dat 2 teste si a stat pe laterala cu mine si ma intreba si l-am ajutat. Si in pauza dupa primul test m-a luat in brate si imi spune: mersi mult! esti cea mai de treaba din clasa. dupa al doilea test : mersi din noulaughing si iar m-a luat in brate. Dar problema e ca el se mai "da" si la o colega de-a mea. Si nu stiu daca ma place. Oare nu are curaj sa-mi zica daca ma place? sau de ce se comporta asa? sau. ce pot sa fac sa-i arat ca si eu il plac. nu as vrea sa-i zic pentru ca ma tem sa nu ies eu penibila.

3 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Nu prea cred daca vine pe "laterala" ta doar cand trebuie sa-l ajuti! Mai asteapta putin si poate te lamuresti.

| georgiana a răspuns:

Profita de tine, el ti-a multumit si stie ca-l ajuti si de aceea sta pe langa tine.Nu confunda lucrurile, in restul orelor vine tot pe `laterala` ta?

| Яùxsi a răspuns:

Ajuta`l mai mult si poate iese ceva laughing