| VladGU a întrebat:

Salut sunt Vlad si am 13 ani. Acum o sapt. am simtit ce este dragostea. Numai la ea ma pot gandi mereu, la ore sunt atent doar la ea, i-am spus pe wapp te iubesc. Ea mi-a raspuns Mulțumesc un emoji cu buze si unu cu o inima. Vreau sa spun ca ieri m-a luat si in brate intr-o pauza, cand eram cu spatele la ea. Cateodata in ore se uita la mine si cand vede ca ma uit la ea se mai uita 3-4 secunde si dupa intoarce privirea. Vrea sa mai spun ca baietii de la mn din clasa o fac curva, si nu prea imi place asta. Motivul: m-a luat si pe mine in brate si pe un baiat care o intreaba mereu daca il ia in brate (atunci ma umplu de gelozie crying ). Oare ma place? Cum sa o intreb fata in fata, deoarece nu am curaj. Daca ma mai ia in brate sa o iau si eu? (M.a luat de vreo 2 ori in brate de cand i.am dat mesajul ala). Sa indraznesc sa o iau eu in brate cand imi Ice buna de dimi la sc? Sau sa o intreb daca vrea acest lucru?

1 răspuns:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Omule. Pardon, Vlad. Ai 13 ani. Serios. Stiu ca poate acum pare ca. da, stii cum sta treaba, dar nu e asa. Aia nu e iubire laughing Si indiferent ce definitie iti spun eu a iubirii tu nu o sa asculti si nu o sa intelegi. Gandeste-te ca acum simti asta, tu pana la 17 -18 ani sau chiar 20 o sa te indragostesti de 1000 de ori. SI sa fi constient de asta.
Nu iti bate capul cu astea. Da, iti place de o fata. Asta asa e. Dar stau cu ea, vezi ce se intampla, da-te pe langa ea. Dar de iubire se pune vorba peste mult timp. Tu fa-i ce iti place doar big grin