| anonimadragutzica a întrebat:

Deci eu il plac pe un baiat si baietii care erau interesati de mine ma tot intrebau de cine imi place iar eu le-am spus si unul dintre ei fiind amici cand sa-u reunit clasa lui cu a mea sa impodobim clasa el i-a spus eu nu mai vb cu acel tip de la mine din clasa iar cand ma vede baiatu pe care il plac imi zambeste asa frumos inseamna ca ma place daca nu spuneti-mi cum sa-l cuceresc nu stiu sa-i zambesc sau altceva mai dragut pup

Răspuns Câştigător
| georgege a răspuns:

Clar te place! Sambestei si tu vorbeste cu el... I-al in brate...

Funda?

3 răspunsuri:
| PsychologistT a răspuns:

Inseamna ca e foarte posibil sa te placa.
Incearca sa ii raspunzi si tu la fel, poate de aici treceti mai departe.

| anonimadragutzica explică (pentru PsychologistT):

Ce zici sa-i zambesc ma rog sa nu crezi ca sunt vreo nasparlie sau ceva am avut destui pretendenti

| PsychologistT a răspuns (pentru anonimadragutzica):

Nu cred nimic.
Zambeste-i si tu, poate de aici va incepe o legatura.