| Myhaa a întrebat:

Deci.Eu in vacanta de vara am cunoscut un baiat mi-a placut de el si lui de mine.ne-am combinat si am stat cu el 4luni si ceva nu ne-am sarutat delocsad. Ne spuneam reciproc Te iubesc, ne trimiteam mesaje, vorbeam la tel vorbeam pe afar ne intalneam dar doar o singura data am fost singuri pe baza sportiva care nu mai joaca nimeni pe ea decat copii si era seara tot in vacanta si eram singuri si el a zis sa vin pe banca eu am inceput sa rad si m-am dus langa el m-a luat in brate si a zis ca ma va iubi mereu chiar daca ne vom desparti ahhhlove struck mi-a placut si s-a uitat la mine eu la el si ne-am sarutat :* woww am ramas uimita. Apoi peste o saptamana dimineata imi trimite mesaj "Vreau sa ne despartim" eu am zis "Bine". Si atat. mi-a placut relatia asta chiar daca nu prea ne-am sarutat noi mai deloc.Si acum vorbesc cu el pe mess cateodata imi mai spune fratele lui ca inca mai tine la mine si ca vrea sa stea cu mine. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Tweetymrrr a răspuns:

Nu iti bate capul cu el. Daca dupa ce a vazut ac nu-i tine si ca nu prea va "sarutati" v-ati despartit. Adica ce ti-a placut ...ca. te-a parasit?straight face. nu zic ca nu l-ai iubit, dar nici chiar asa. Doamne ce repede fraieresc baieti pe feteZ!
Stai si vezi. Daca-l iubesti si te va intreba iar accepta, daca nu vrei sa fii parasita iar, fi indifernta(oricum baieti isi doresc ce nu pot avea; fi imi greu abordabilahee hee)

8 răspunsuri:
| aniriiiiii a răspuns:

Cum sa iti zica asa din senin vreau sa ne despartim? Inseamna ca acel cuvant te iubesc nu stie sa il folosesca cand trebuie, e un cuvant prea pretios si cred ca acum se foloseste cam des cand nu trebuie.

| smile a răspuns:

BUNA! in primul rand tu il mai placi? tu mai bine ai vorbi cu el fata si fata si sa purtati o conversatie cat mai deschisa si sa il intrebi daca mai simte ceva pentru tine. Nu te lua dupa ce spune ala si ala pentru ca nu se stie daca este adevarat.Succes

| kiky278 a răspuns:

Poi spune-i ca iti place de el si vezi cum reactioneaza!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sinucide-te

| cocojambo_4190 a răspuns:

Pai.intreaba-l pe el.eu zic ca e o modalitate buna.
Cand intra pe mess.nu iti spune nimic?>
Intreaba-l pe el nu pe fratele lui.:*:*:*

noroc.si app frumoasa relatia asta.:X:X:X:X:X

| Maddy98 a răspuns:

Buna|Pai dupa mine poti sa il intrebi personal pe baiatul acela daca mai tine sau nu la tine||daca si tu tii la el cred ca nu ar fi rau sa mai zici inca o data dawinking... sper sa te ajute:X

| Myhaa explică:

L`am intrebat si a zis ca da ii place de mine mult si ca ar mai vrea sa stea cu mine dar el e sigur ca eu nu mai vreau.Eu am realizat acum ca si-a batut joc oh go on asa ca eu nu mai tin la el decat imi place putin de el foarte putinphbbbbt

| Myhaa explică:

Cel mai bun raspuns mi-a placut ff mult este cel al lui Tweetylove struck