| clau904 a întrebat:

as avea si eu o intrebare.am cunoscut un tip acum cateva luni si ne intelegeam de minune.eram in vacanta de vara si vorbeam zi de zi pe mess si prin mesaje.Cand a inceput scoala m-am cuplat cu el, si chiar daca eram in aceeasi scoala, ne intalneam doar dupa ore. Ii tot spuneam sa vina la mine, insa el se facea ca nu ma vede in pauze.Nu ma suna decat dupa ore.si imi da dea mesaje doar.In prima saptamana totul a fost perfect insa pe parcurs il simteam rece. El mi-a cerut printr-un mesaj sa ne despartim exact in ziua in care voiam sa ii spun acelasi lucru pe mess.Suntem despartiti de doua saptamani si totusi vorbeste cu mine in fiecare zi, se baga in seama cu mine.Sincer nu stiu ce sa fac.imi este foarte drag, dar nu pot fi sigura ca da semne de impacare...radem,glumim,ma are prima in top.sadsad

1 răspuns:
| Tweety-love-Minnie a răspuns:

Poate ca atunci avea pe altcineva. Te evita in public dar cand erati doar voi doi tu erai totul pentru el nu? Daca da asta inseamna ca nu te-a iubit sad. Daca ar vrea sa va impacati ti-ar spune. Poate ca si-a dat seama ca va intelegeti mult mai bine doar ca prieteni. Si la mine tot asa s-a intamplat... m-am despartit de un baiat si cand intra pe mess mereu ma saluta. Uneori este chiar stresant si la inceput cand am vazut ca ma invadeaza cu mesajele si pe mess nu ma lasa deloc am crezut ca vrea sa ne impacam dar nu a fost asa laughing. Acum suntem prieteni, foarte buni happy. Acum la tine poate fi acelasi lucru. Dar exista 2 posibilitati: ori vrea sa va impacati si e mai timid(dar nu credbig grin), ori vrea sa ramaneti prieteniwinking.