| ησℓσνє17мαяιι a întrebat:

Deci :
fostul meu, care nu a mai vb cu mine vreo 2-3 luni si care mi-a spus sa nu il mai caut nicioadata [asta s`a intamplat la inceputul verii], ma tot baga in seama pe mess, si imi zice "noapte buna" prin sms. Toate astea pana sambata seara, cand mi-am pus la av o poza cu actualul meu prieten` in care ne sarutam, probabil acesta fiind motivul pentru care nu mi-a mai vorbit pana duminica seara, cand si-a cerut scuze pentru ca nu mi-a mai spus nimic.
problema este ca la scoala nu prea ma baga in seama, decat daca are ceva de comentat.laughing

oare el vrea sa ne impacam? sj daca da, cum pot sa il fac sa simta macar jumate` din ce am simtit eu cand ne-am despratit? sad

[mentionez k il iubesc taree` :X]

multumesc >anticipat:", funda kiss

Răspuns Câştigător
| SweetySweet a răspuns:

Ciao Marii! Probabil ca lui ii pare rau ca te-a pierdut si te vrea inapoi. Doar acum a realizat ce a pierdut.Inseamna ca nu suporta sa te vada cu altul. Dar mai exista si o alta varianta. Aceea fiind : Vrea sa te faca sa te desparti de prietenul tau doar pentru. ca nu vrea sa ai un prieten. Oricum daca aceasta ar fi motivul inseamna ca inca ii mai pasa de tine, cel putin asa cred eu, sau doar vrea sa te desparta de prietenul tau din simplu fapt ca nu vrea sa ai tu "un altul decat el ".
Nu poti sa il faci sa se simta asa cum te-ai simtit tu...Pentru ca tu esti fata, iar fetele sunt mai emotive, pe cand baietii nu sunt chiar asa ca noi.Bafta si vezi ce faci! Kiss

3 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

De ce sa te mai razbuni? Ai deja prieten, trebuie sa treci peste asta happy. Si daca tu ai suferit, el nu trebuie sa pateasca acelasi lucru.de unde stii si tu ca el nu a suferit?

| Deniise a răspuns:

Daca totusi vrei sa'l faci sa sufere arata'i indiferenta.Si totusi poate cu indiferenta o sa te iubeasca mult mai multwinking.Ai grija ce faci :d
ca totusi el sa nu creada ca esti moarta dupa el!

| dragutza_6946 a răspuns:

Pai daca el vrea sa fiti din nou impreuna nu stiu te gandesti si tu la ceva si al faci sa te iubeasca dar ai alta problema acum ai spus ca esti impreuna cu un alt baiat...cucces.