| Rock2000 a întrebat:

Deci. mi-am cumparat albastru de metil si habar n-am cum sa-l aplic. Am parul saten. NU VREAU SA-MI DECOLOREZ PARUL.am incercat cu o vata dar nu se vede. Si cam cat tine?

Răspuns Câştigător
| Alice23 a răspuns:

Pui 5-6 picaturi intr-un vas cu 100 mil de apa si bagi suvita de par acolo si o tii 3-4 minute...si tine pana la a 2a spalare a parului
sper ca te-am ajutat :*

1 răspuns:
| Rock2000 explică:

E bine daca pun un vas cu apa si albastru de metil in ea, apoi sa-mi bag suvita si sa las. cam 10 minute? laughing