| picox a întrebat:

Cum imi pot face parul albastru si sa tina mult fara sa. l decolorez ca mai apoi sa aplic albastru de metil? vreau o culoare indigo intens putin mai deschis...
Multumesc.

2 răspunsuri:
| Clauudia23 a răspuns:

Pai eu ti-as da o ideee pe care eu o folosesc mereu si nu dauneaza parului dar nu orice culoare. Poti sa-ti iei tuburi de acoarele pui foarte putina apa in ele si le amesteci si le aplici pe par, dar inainte sa le aplici spalate pe cap, ca sa nu dauneze parului. Te rog da-mi funda, adica declara-mi raspunsul ca fiind cel mai bun, bineinteles daca te-am ajutat. Si inca ceva cand aplici vopseaua sa fie parul uscat.

happy:*big hug

| Yoanna_7825 a răspuns:

Cel mai simplu. este cu violet de gentiana. se gaseste la farmaci sau plafar si nu este nici scump in jur de 4 sau 5 lei. sau mai e o varianta cu nuantator. aacum tu alegi FUNDA?