| Lost Angel a întrebat:

Deci...happy mie imi place de un baiat care a vrut sa fie cu mine dar in acelasi timp prietenului lui ii placea de mine, iar fiind un prieten bun a spus ca nu vrea sa se bage peste prietenul happy( asta am aflat de la o fta care l-a intrebat aleatoriu daca ii place de mine)happy El acum e cu o alta fatahappy Cum as putea sa aflu daca inca ma mai place? Si imi puteti da si mie exemple de statusuri pe tema asta( adica eu il plac pe el si eu nu stiu daca ma place)big grin? stiu ca e un pic cam stupida intrebareahappy stiu ca am mai pus intrebarea odata da` nu mi-a raspuns decat o pershappy

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca tu a trebui sa legi pe care iti place

| Lost Angel explică:

Pey mie imi place de cel care a renuntat in favoare prietenului lui...happy adica daca mi-ar fi placut de prietenul lui nu ar mai fi nicio problemahappy

| ambra a răspuns:

Cred ca ar trebui sa stay de vb ca el... si sa-i explici ca tie iti place de el... si nu de prietenul luiwinking