| Lost Angel a întrebat:

Deci.happy mie imi place de un baiat care a vrut sa fie cu mine dar in acelasi timp prietenului lui ii placea de mine, iar fiind un prieten bun a spus ca nu vrea sa se bage peste prietenul sauhappy( asta am aflat de la o fta care l-a intrebat aleatoriu daca ii place de mine)happy El acum e cu o alta fatahappy Cum as putea sa aflu daca inca ma mai place? Si imi puteti da si mie exemple de statusuri pe tema asta( adica eu il plac pe el si eu nu stiu daca ma place)big grin? stiu ca e un pic cam stupida intrebareahappybig grin

2 răspunsuri:
| anonimaa a răspuns:

Daca ai mai mult tupeu il poti intreba face to face daca nu afla de la prietenii lui asta e chiar simplulaughing
iar ca statusuri thinking : Eu te plac... tu pauza?
Eu te plac, tu m-ai placut, am facut ce am facut in final tot te-am pierdut (sa fie asa?)
succes mha pup botoghina16

| adrian_8167 a răspuns:

Si mie imi place de o fata dar si prietenulu-i meu deci sa am tupeu sa o intreb? sau sa ma dau la oparte raspunsuri la puteti da la adrian_adrian504