| VulpeaDinUmbra a întrebat:

Deci pe site urile la care spune ca e transport international inseamna ca din orice tara si orice oras ai comanda iti vine comanda? Sau nu chiar, si daca scrie ca e transport international?

4 răspunsuri:
| andreidmbm a răspuns:

Prin transport international face referire la faptul ca transportul se desfasoara in mai multe tari. Verifica politica de livrare (fiecare site legitim trebuie sa aiba aceste informatii) si acolo vei gasi exact tarile in care se face livrarea. Daca e specificata si Romania, atunci se va livra in toata Romania, indiferent de oras/comuna/sat.

| VulpeaDinUmbra explică (pentru andreidmbm):

Deci zice asa: Some countries that we are unfortunately not able to ship to at this time are: Iran, Iraq, Lebanon, Myanmar, North Korea, Syria, Russia, Belarus, Congo, Liberia, Sierra Leone, Zimbabwe, Cuba, Australia, New Zealand. Asta inseamna ca se livreaza si in Romania peste tot in fiecare oras?

| andreidmbm a răspuns (pentru VulpeaDinUmbra):

Da, se livreaza si in Romania, peste tot.

| VulpeaDinUmbra explică (pentru andreidmbm):

Ok,multumesc