| CiprianDCY a întrebat:

De pe ce site pot face comanda de o camasa alba...cu transport gratuit oriunde in tara?

6 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Buna, iti recomand site-ul okazii.ro. Acolo ai de unde alege, unele livrari sunt suportate de site, unele de cumparator si aletele de vanzator dar sunt multe livrari gratuite suportate de site. Normal e sa-ti faci cont, sa citesti regulamnetul i s-ar putea ca acest site sa-ti fie si in viitor de folos.
Sper ca te-am ajutat. O seara buna.

| AFR81 a răspuns:

Gasesti pe okazii.ro...

| CiprianDCY explică (pentru AFR81):

Pe okazii.ro sa-ti cumperi tu chiloti second-hand wa.

| cristiangbr46 a răspuns:

Vezi Aici http://dshop.cabanova.com/haine-online.html
Sunt foarte bune, vei fi multumit

Sper sa iti placa

| Reioooo a răspuns:

Iti dai seama ca daca transportul e gratuit inseamna ca pretul e mult mai mare de cat normal, nu? numai daca stai intr-un sat la mai mult de 20km de vreun oras se merita... oricum noroc sa-ti gasestiwinking

| MissRes a răspuns:

De pe site-ul sh.ro sau superhaine.ro. au haine de calitate