| anonim_4396 a întrebat:

Deci sa va spun eu stau cu o fata in banca si ea e mai nebuna asa de fel dar de la un timp ma pipaie pe sani in fiecare zi deci nu e normala si rade intruna parca e drogata si eu ii dau peste picioare ca sa ma lase.si nu e tot imi trimite pupici chiar daca e la distanta de mine doamnee parca e baiat asa are apucaturi nu e ceva in regula. ce ma sfatuiti sa fac. ea are 19 ani si eu 17 e ceva de necrezut ce naiba imi zice mama ce sani ai omg.

Răspuns Câştigător
| thephantomrider a răspuns:

Spune-i unui adult sau chiar dirigintelui. Daca nu vrei sa zici chiar tot ce-ti face, doar spune-i ca te deranjeaza etc. Si as expedia-o urgent pe tipa la psiholog. Adica sa ai o alta orientare hai ca mai inteleg dar sa fi asa in continuu nu cred ca e doar sa zicem o joaca inofensiva intre colegi...

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cat mai multe pareri va rog