| georgiana37 a întrebat:

DECI...salut TPU.am si eu o poveste de viata trista. povestea mea.eu de doua luni jumate sunt in italia. majoritatea prietenilor la inceput imi lipseau. dar dupa o luna vorbind cu ei pe net am observat ca toti m.au mintit cu cate ceva. o singura persoana la care tin foarte mult extrem de mult a fost sincer in toate cu mine. e vb de un baiat pe care eu de mai mult de 1 an tin l el si pot spune ca il iubesc e cel mai bun prieten al meu. el e in romania. si sa va zic cum a inceput toata prietenia dintre noi 2.
ne.am cunoscut acum doua veri...
eram cu toata gasca de prieteni, la inceput nici nu ne vorbeam nici nu stiam cum ne cheama unul pe aktul. dar in parcurul unei luni am inceput sa fim din ce in ce mai apropiati.ne jucam amandoi.imi lua apararea de fiecare data cand cineva se lua de mine.eram ca fratele si sora. o data i.am gresit si eu si 2-3 saptamana nu a mai vb cu mine ca chiar nu meritam. dupa ne.am impacat dar nu mai eram asa apropiati ca inainte( cearta a fost dintr. o prostie). si la un moment dar a aparut ea A.incepea sa se dea pe langa el stiind ca eu il plac ea era prietena mea. facea in asa fel incat el sa o sarute de fata cu mine.si de cateva ori cand se intampla asta eu incepeam sa plang si intreba pe A dc. ea ii raspundea din cauza ca ei doi se sarutau. dupa venea la mine cand ma vdea supy si ma intreba c am si chestii d genu.deci se vedea ca tinea inca la mine. el ma lua in bratze ma tzinea d mana v.am zis eram ca fratzii.ne intelegeam d minune. dar ceva timp inainte sa plec in italiaa a inceput sa fie mai rece cu toti.nu pot sa imi dau seama din ce cauza. in fine inainte cu 2 zile s plec in it mi-am luat la revedere d la prietenii mei d la colt si asta.era si el. ne.am sarutat pe obraz i.am zis ca o sa ne veden poate la vara si cam atat. si dupa pe mess i-am spus ca nu o sa il uit niciodata iar el a zis ca o sa tina minte asta. ajunsa in italia dupa o 2 saptamana mi-am tras net.si am inceput sa ne vb pe mess eram cea mai fericita ca nu era cum era inainte s plec d acasa nu mai era rece si distant. imi zicea ca ii e dor de mine mie d el.si chestii din astea. i-am trimis o poza cu noi 2 modifikta si scris pe poza ca te ube brother si ca imi e dor d el si a zis ca adora c am scris pe poza, acum cateva serii i-am trimis un mesaj ca imi e dor d el si imi lipseste. ieri am vb un pic cu el si cred ca era km suparatdar nu a vrut sa imi zic c are. dar imi e dor d el si il iubesc mult de tot nu cred ca el mai stie si chestia asta dar nu stiu cum sa fac sa iizic. dati-mi voi vreo idee ce sa fac sa nu mai plang atat pentru el dar nu vreau sa il uit.nu reusesc. vreau idei ce sa ii zic cand vb cu el ca imi e dor d el. funda. sper sa nu ma luati l misto cu ochii ce nu se vad se uita ca oi nul pot uita. ps. nu am fost niciodata intr-adevar impreuna dar mai tot timpu ne aveam bine. fuundalove struck

1 răspuns:
| princess97 a răspuns:

Spune-i pe messhee hee. sau trimitei un sms. si ii spui tot ce simti pentru el.si ca iti este dor de el. ca te gandesti nu mai la el, ca nu poti sa-l uiti etchee hee
si vb mai mult,, amintiti-va de lucrurile ce le faceati impreunahee hee