| DianaAndreea90 a întrebat:

Deci sunt satena deschis am parul lung fara breton. A-si vrea o schimbare adica sa stiu ce tunsoare m-ar avantaja. Ma gandisem sa imi fac breton pe o parte si tunsoare in scari apoi ceva suvite blonde?
Am parul lung de cand eram micuta si nu vreau sa imi para rau ca l-am tuns si ca nu imi place cum imi sta.Saptamana asta ma duc sa ma tund :X. Ce breton credeti ca m-ar avantaja pe o parte sau drept s-au daca m-ar avantaja. am fata ovala...cred. big grin help plis

Apropo... eu imi fac aceasta schimbare pentru ca vreau sa ies din depresia in care ma aflu, vreau sa fiu alta si vreau sa imi fac cat mai multi prieteni
Am 15 ani

2 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Daca ai fata ovala, esti un caz fericit, pentru ca ti se potriveste orice tunsoare.Ideea ta este foarte buna, cred ca un breton pe o parte te-ar avantaja si o tunsoare in scari, dar cu suvitele nu stiu daca o sa iti stea chiar bine big grin.

| DianaAndreea90 explică:

Dc?