| PιxιeLovesYa a întrebat:

Cum as putea sa ma tund, daca am fost tunsa bob, iar acum am parul pana la umeri? MI-ar placea tot bob, dar cu breton pe o parte. Credeti ca aceasta tunsoare m-ar avantaja, in conditiile in care eu am fata ovala? Va rog, ajutati-ma, fiindca m-am mai tuns si inainte si nu am prea fost multumita.

Thanks happy

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi aici, http://www.lyla.ro/tunsori/
Pa, pa.

| LikeABossBaby a răspuns:

Buna:X lasati parul lung ca asa ai o posibilitate variata pentru nenumarate frizuri si coafuri si cu bretonul pe o parte daca ai fata ovala cred ca iti va sta bine pentru ca si eu am fata ovala si mia stat foarte bine si breton pe o parte big grin si daca te ajuta cu ceva si vrei ceva nou fa-ti niste bucle lejere se poarta nebuneste anul acesta :X:Xte pup bafta sigur vei arata betoooon:*

| destroyedWoRlD a răspuns:

Cauta pe net si vezi acolo tot felul de tunssuori care iti place i-ei poza pe telefon si o arati coafezei sau frizerului.

| deea17_5825 a răspuns:

Lasa`l sa creasca si tunde`te in scari in V :X