| DianaAndreea90 a întrebat:

Deci sunt satena deschis am parul lung fara breton. A-si vrea o schimbare adica sa stiu ce tunsoare m-ar avantaja. Ma gandisem sa imi fac breton pe o parte si tunsoare in scari apoi ceva suvite blonde?

Am parul lung de cand eram micuta si nu vreau sa imi para rau ca l-am tuns si ca nu imi place cum imi sta.Saptamana asta ma duc sa ma tund :X. Ce breton credeti ca m-ar avantaja pe o parte sau drept s-au daca m-ar avantaja. am fata ovala...cred. help plis

Apropo... eu imi fac aceasta schimbare pentru ca vreau sa ies din depresia in care ma aflu, vreau sa fiu alta si vreau sa imi fac cat mai multi prieteni

Am 15 ani

2 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Eu cred ca bretonul drept te-ar avantaja. Poate te tenteaza acesta
http://i44.photobucket.com/albums/f35/unforgetttable/haircuts/86.jpg
Si tunsoarea e in voga, ar fi foarte frumoasa.Si nu e nevoie sa-ti tai mult din par.;)
Sper sa fii fericita, esti prea mica pentru depresii...:-*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da eu as avea un raspuns pentru tine, daca vrei sa afli parerea mea bretonul pe o parte nu prea cred ca ti-ar sta bine, iar drept cred ca ar fi potrivit, iar in scari nu se mai poarta, tunde-te si uh gheare se poarta fff mult ti-ar sta super zic eu daca sti sa til aranjeziwinkingparerea mea:*