| Lara33 a întrebat:

Deci un baiat ma priveste si ma examineaza de iarna trecuta pn si acum ma priveste si ma examineaza dar de fiecare data se uit de fapt imi trage o privirein sictir si se uita insistent el nu imi spune nimica dar prieteni lui se uit la fel la mine si zc fel si fel de chestii... oare ma plshe? plz ajutati-ma...

2 răspunsuri:
| Anecherry a răspuns:

Eu asa cred, in sens contrar, de ce atata bataie de cap pentru nimic?

| MaRRa_2468 a răspuns:

Poate te place...
Dar nimic nu poate fi sigur! Tu trebuie sa ai curaj si sa-l intrebi "De ce te uiti asa la mine?"...
Daca te place e perfect!
Daca nu,tot perfect!
Dar conteaza daca il placi si tu! Daca nu il placi,ai grija sa i-o spui 'rapid' dar fara sa-i ranesti sentimentele " Uite, esti un baiat bun/frumos! Numai ca nu ne potrivim! Sunt sigura ca vei gasi o alta fata!" (daca el iti mai spune ceva ai grija ca tu sa ai ultimul cuvant)

Dar, daca il placi spune-i ce simti! Nu te pierde in amanunte si sa nu iti fie rusine!
Ok?
Sper ca te-am ajutat! Bafta!happy