| Lara33 a întrebat:

Deci un baiat ma priveste si ma examineaza de iarna trecuta pn si acum ma priveste si ma examineaza dar de fiecare data se uit de fapt imi trage o privire el nu imi spune nimica dar prieteni lui se uit la fel la mine si zc fel si fel de chestii... oare ma plshe? plz ajutati-ma...kiss

Răspuns Câştigător
| ionika17 a răspuns:

Poi apropiete si u de el intreaba-l de ce se tot uita la tine! da poate sa te placa dar daca nu vb cu el n-ai de unde sa stii...