| anonim_4396 a întrebat:

Despre asa ceva e vorba: suntem la acelasi liceu, eu a 10-a, el a 11-a. mi-a lasat comment cand a inceput scoala pe hi5 si mi-a cerut id-ul. din prima zi am inceput sa ne povestim multe si ne intelegem superb.imi povestea si de cine ii place. totul a fost foarte bine, nu simteam nimic pentru el. dupa o saptamana mi-am dat seama ca il plac, pentru ca m-a strans in brate o data intr-o pauza la scoala si am simtit un sentiment foarte placut, dar fioros.Ne vedeam foarte des, si stateam la povesti. Imi povestea la inceput ca ii place de o fata de la noi de la liceu, dar nu poate fi cu ea din mai multe motive, printre care si religioase.Sunt prieteni foarte buni. El e pocait. dar eu nu sunt. Dar am aflat ca acea fata are prieten si nu cred ca ar putea fi ceva intre ei, desi nu-i vad niciodata la scoala impreuna. Sa revenim.au trecut saptamani ne intelegeam bine, dar la un moment dat nu prea mai ne vorbeam, doar sa ne salutam.Eu am lasat-o moala, am devenit indiferenta si intr-o dimineata cand am venit la scoala, cand sa trec pe langa clasa lui, a iesit din clasa si m-am intalnit cu el. A inceput sa vorbim, era foarte dragastos,+ ca era si ora 8 dimineata. M-a strans in brate tare, imi facea cu mana lui o chestie la buzele mele, le strangea, apoi cum eram fata in fata m-a tras cu piciorul catre el.si vorbeam.nu stiu ce sa cred. s-a mai comportat asa uneori, dar chiar asa niciodata.Nu stiu ce sa cred daca ma place, vreau sa aflu, eu il plac foarte mult.Am fost si la biserica unde mergea el ca si eu mai frecventez pe acolo uneori, si mi-a zis colega-mea ca tot timpul s-a uitat la mine.Nu stiu ce sa cred.Altii ma intreaba daca sunt cu el, ca ma vad cu el... s. a. El poate e mai timid.Nu stiu ce sa zic. dar vreau sa aflu, vreau sa ma intalnesc cu el in afara scolii.sa actionez. vreau sa aflu daca ma place. ce sa fac? voi ce credeti? ma place sau nu? daca vreti alte detalii spuneti.

5 răspunsuri:
| andreimicutu a răspuns:

E ceva mai mult de plăcere cred eu.se numeşte "dragoste"!

| D33d33wttzzaaaaaaa a răspuns:

Pai... cred ca te place.batting eyelashes

| paulaiubitzik a răspuns:

Cred ca fata de care ii place din liceu esti tu si ti-a spus lucrul asta tie poate ti-a batut un apropo din cate ne-ai povestit eu cred ca te place succes sa fi iubita

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://www.kissid.ro/dj_andr33y.php

| danutza91 a răspuns:

Eu zic sa iţi asculţi inima săruta-l sau mai bine îl pupi asa dulce pe buze sau dacă ţi se pare prea deplasat cînd îl pupi pe obraz încearcă sa îl pupi cît mai aproape de buze .cam la coltul buzei sa vezi ce reacţie are .fii îndrăzneaţăbatting eyelashes:*