| eu1doar1eu a întrebat:

Din ce magazin din Gold Plaza pot sa imi iau o geaca (primavara) imitatie piele sau asa ceva neagra preferabil! Va rog sa imi ziceti si un pret! Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| JAYBEE a răspuns:

Te sfatuiesc sa vizitezi magazinul celor de la H&M au haine foarte misto si accesibile.
Zilele astea sunt promotii asa ca te sfatuiesc sa iti faci timp si sa mergi sa te uiti prin magazin.

Nu stiu daca o sa gasesti geci tip imitatie piele, una originala de piele e in jur de 300 ron (cea mai ieftina).

Iti dadeam si cateva sugestii dar nu stiu daca esti baiat sau fata.
O zi buna.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In kenvelo gasesti si cu 200 lei.