| Karoline005 a întrebat:

Din ce motive un baiat necunoscut poate privi o fata?

Răspuns Câştigător
| Danysan a răspuns:

Un baietel priveste intens o Buburuza cand e foarte atras de ea -Depinde si cum te priveste -dar in momentul in care se uita insistent e clar ca il atragi fizic si inca -cum. Stai sa vezi cum e sa te priveasca o fata necunoscuta laughing).

2 răspunsuri:
| drogh a răspuns:

Un baiat necunoscut poate privi o fata ori fiindca il atrage prin aspectul ei fizic si vestimentatie, ori sa o analizeze mai bine si sa-si faca o parere, ori doreste o discutie, ori pur si simplu.

| siquic a răspuns:

Alooooo........pentru ca crede ca e DRAGUTA!

PUPICI! kiss