| Karoline005 a întrebat:

Din ce motive un baiat necunoscut poate privi o fata? Cel mai amanuntit raspuns primeste funda

Răspuns Câştigător
| Garielu a răspuns:

laughing DIn mai multe motive depinde unde s-a uitat la fata big grin
1Daca s-a uitat de departe in intregime sa vada ce gusturi ai pentru moda.
2Daca s-a uitat din spate la (***) Sa vada cum ai sta in pat cu el big grin.
3Daca s-a uitat in ochi pentru ca s-a indragostit.
4Daca s-a uitat la picioare acelasi lucru la la 2.
big grin Sper ca te-am ajutat.

2 răspunsuri:
| Grimmjow69 a răspuns:

Din mai multe motive, poate o cunoaste de undeva si nu e sigur de unde, e frumoasa, dragoste la prima vederelaughing..nu-mi mai vine alte idei in minte acuma.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1 ca e om, 2 ca priveste pe toata lumea si te-a privit si pe tine 3 ca trebuie sa se uite undeva, in sus, in jos, sau drept 4 poate esti simpatica