| melissaandra a întrebat:

Dintre numele Melisa si Sonia care nume va place mai mult? dau funda daca ziceti ca Melisa

Răspuns Câştigător
| Rennata a răspuns:

Melisa daca as doresti voi sp Melisa dar oricum Melisa este mai dragut!:*

9 răspunsuri:
| domnulgoe a răspuns:

Melisa mi se pare ca este o planta, si melasa este o glazura sau ceva dulce la americani. eu zic sa alegi sonia. dar e democratie, fa ce vrei...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai postat asta pe 13 iulie si atunci e ziua mea de nastere si mă cheamă Melisa!

| melissaandra explică (pentru anonim_4396):

Happy Birthday! Sie mine ma cheama Melisa!

| anonim_4396 a răspuns (pentru melissaandra):

Hehe

| melissaandra explică (pentru anonim_4396):

Hehe... Bine zis.

| Mαdαliηα a răspuns:

Sonia happy.

| motolo9ve a răspuns:

Mie imi place Melisa. nu e asa folosittongue

| melissaandra explică:

Dintre fratii buzesti si cuza care e cea mai buna sc? dau funda

| Chrristinee a răspuns:

Sonia :]