| marialungu a întrebat:

Diplomele de la unele concursuri, voluntariatul, unele activitati conteaza pentru o meserie? ai ceva in plus fata de altii?

Răspuns Câştigător
| Assu53 a răspuns:

Loredana tottimpul iti vor prinde bine aceste diplome, mai ales la CV-ul tau cand doresti sa te angajezi undevawinking, vei vedea la facultate la unele activitati ca te vor intreba daca ai asa cevawinking si bineinteles ca daca ai vei fi deaspura altora care nu au tongue sper ca te-am ajutat big grin funda? tongue