| pinkystyleツ a întrebat:

Doamna de Sport ma cam uraste si eu cred ca ma uraste pentru ca mereu vede ca ma imbrac frum. ca ma duc mereu in mall si ca am bani. ca ea mereu ma intreaba de unde mi-am luat bluza aia si asa si de cate ori ma vede imbracata de exemplu cu un plover ma intreaba in scarba ca de ce stau cu ploverul pe mine si cand ma fac cu placa ma intraba te-ai facut cu placa sau ceva de genul asta si tot in scarba si in sictir. Ce ar trebui sa fac?straight face

Răspuns Câştigător
| yfgsdufsdhfgyfrhwer a răspuns:

Las-o oh go on
asa`s unii profi, te scapi tu de ea
ignor-o... sau daca vrei, schimbati stilul vestimentar, dar nu cred ca se meritawinking

1 răspuns:
| Șâret a răspuns:

Incearca sa etalezi mai putin la ora de sport...Incearca sa vii cu echipament adecvat, si nu foarte saritor in ochi. Daca nici asa nu vrea, da'o'ncolo. happy Si eu am fost in aceasta situatie si cam asa am facut. Dadeam cerceii jos la romana-ii puneam inapoi la urmatoarea ora. happy