| Daria a întrebat:

Doamne, abia astept sa vina vara, nu mai pot... vreau vacanta.love struck
Voi cat de mult asteptati vacanta?happy Si ce pot face ca sa treaca mai repede saptamanile astea de scoala care au mai ramas?laughing

Răspuns Câştigător
| NoOneLove a răspuns:

Crede-ma ca si eu de-abia astept sa vina vacanta si varaaa:X:X Am atatea planuri. Dupa teze o sa fie totul mult mai usor fiindca profesorilor nu o sa le mai pese atat de mult asa ca eu zic sa incepi sa iti faci planuri fiindca mai e putiiiin...happy

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Abia astept sa se termineee!
eu dau si examene crying(

| BlueBird a răspuns:

Eu imi fac liste... deocamdat invat dar in timp liber desenez happy sau ies si fac poze sau plaja cum am fauct ieri happy am prins un bronz :O!

| dedebt a răspuns:

O sa treaca mai usor dupa teze.
Iti spun eu.batting eyelashes
Dupaia se ia scoala peste picior. b-)

| TCosmin a răspuns:

Nu te uita la ceas.Lasa-te in voia timpului