| Jadis a întrebat:

Deci big grin Unde ati fost vara asta in vacanta (sau unde mergeti)? si asteptati scoala?

4 răspunsuri:
| pengu a răspuns:

In Timisoara... o luna de vis love struck. si nu, nu astept scoala ci sesiunea de mariri laughing)) tu? tongue

| Helene a răspuns:

Poi, eu sunt in Franta mutata, de fapt asta este vacanta mea.
Si in alte locuri, bineinteles.
Iar scoala da, pentru ca sunt persoane noi, profi noi, multe lucruri noi. Tu?:*

| Jadis explică:

Io am fast la Baile felix si de acolo in excursie de cateva zile in Bulgaria, iar apoi am mers in Vatra dornei si inca o excursie de cateva zile prin toata Moldova (foarte frumoase peisaje) si scoala o astept doar ca sa imi revad colegii tongue

| geoox550 a răspuns:

In italyahappy

astept scoala...laughingda numai sa ma duc imbracata in haine noi si sa imi revad colegii>big grin