| anonim_4396 a întrebat:

Iar la scoala? Asteptati scoala, sau din nou vacanta de vara?

15 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Si eu vreau la skhkla[asa am vazut ca scria cinevalaughing]
Deabia asteptnail biting

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Vreau la scoala love struck Acasa m-am cam plictisit happy

| Cryssy a răspuns:

Si una si altahee hee

| Gabry a răspuns:

Vacanta de varalove struck cred ca sunt singura care nu vrea absolut de loc scoala!thinking

| M4RK a răspuns:

Scoala happy

| ing. a răspuns:

Buna.Momentan sunt destul de trista ca incepe scoala, desi ma plictisisem in vacanta...
Ma bucur ca o sa`mi vad prietenii, chiar si pe unii profesori.big grin.
Uneori, ma cam plictisesc de scoala, dar sa nu uitam ca fara scoala suntem nimic.happy
Succes tuturorhappy

| Miяu a răspuns:

Da, astept scoala sa-mi intalnesc colegii... dar cand aud de teme... ce n-as da sa mai fie macar 1 luna vacantawinking

| kiwii a răspuns:

Vacanta.

| metonst54 a răspuns:

Deabea astept vacanta din nou laughing

| VladRO a răspuns:

Multumim ingridutS, da, astept scoala ca sa imi vad colegii happy sa ma mai uit iarasi in fiecare ora dupa frumoasele mele colege si... sa termin odata scoala asta happy

| dulcika a răspuns:

Pe amndoua:-dhappy

| elenacata a răspuns:

Eu scoala ca sa ajung mai repede acolo unde imi doresc.

| Mihaic93 a răspuns:

Sfarsitul lumii!

| Tn a răspuns:

Pai pe o parte as vrea sa ma duc la scoala ca ma plicti acasa dar pe o parte nu pentru ca si acolo e plictiseala si numai carte

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scoala. Mi-a ajuns vacanta.