| Ada100 a întrebat:

DOAR PENTRU FETE. Buna de ce băieți cand au văzut absorbantele la o colega care le-a primit la un curs au început sa Rada si sa strige in gura mare absorbante? E ceva rău sa fiu eu prima cu men...ție din clasa? O să afle ele ca am?

Răspuns Câştigător
| AmaliaAma123 a răspuns:

Nu o sa afle nimeni ca ai menstruatie, daca nu le spui. Oricum nubcred ca trebuie sa te simti prost din acest lucru. Am colege care din clasa a 5-a au menstruatie.

| Ada100 explică (pentru AmaliaAma123):

Mulțumesc mult.

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Rad pentru ca sunt imaturi si e ceva amuzant

| peperonies a răspuns:

Pentru ca baietii de 15 ani nu au foarte mult creier in cap.