| Ana2920 a întrebat:

(Doar pentru fete/femei!) Când ar fi bine sa încep sa port bustiera? Am 12 ani și menționez ca am sânii destul de mari.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cand va decide mama ta!

| Nirvanaaa a răspuns:

Dacă deja au crescut poți purta de acum. Nu e o regula de vârsta, e in funcție de cum se dezvolta ei.

| Strwberrs a răspuns:

Buna! Cred ca deja poti sa incepi sa porti bustiera, dar mai recomandat ar fi sa mai astepti putin pana se mai incalzeste afara, ca sa nu iti fie frig daca tu esti acomodata cu maioul.
Funda? Mersi, te pup!

| OchișhoriAlbastri a răspuns:

Poti sa incepi sa porti.
Poti vorbi cu mama ta despre asta.
Am o nepoate de 12 ani si poarta desi nu are sanii mari.

| nobodyyy a răspuns:

Când o să o cumperi...