| Ioana184 a întrebat:

Dragoste sau celebritate?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Imi ajunge sa am locul meu numit home, o masina in conditii si in rest ma descurc. nu am sperante intr-o relatie multi se chinuie sa gaseasca si raman singuri

| Ioana184 explică (pentru mgtow):

De ce vrei sa te mulțumești cu puțin?

| mgtow a răspuns (pentru Ioana184):

Ti se pare putin o investitie de 111000€? Eu zic ca nu. Sau vrei sa zici ca daca traiesc singur imi lipseste o partenera de zici ca ma conformez cu putin?

| Ioana184 explică (pentru mgtow):

Nu este e o investiție deloc putina, uneori e mai bine și singur,, cred că toată lumea tânjim la fericire

| darrio2007 a răspuns:

Dragoste. Celebritatea este scurtă.

| sierra1 a răspuns:

Adevăr sau provocare

| CodrutElian1990 a răspuns:

Celebritate in dragoste.

| Goddessss a răspuns:

Dragoste. clar