| gyanina a întrebat:

Acum va intreb de ce preferati fetele tupeiste?laughing) dar pe cele timidebig grin

17 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Timiditatea e de nepretuit. Face fata sa fie mai sincera, mai simpla, mai cuminte, mai frumoasa...

cami
| cami a răspuns:

EU nu prefer fetele tupeiste. Pai ce, sa aiba mai mult tupeu ca mine?

| maryana5 a răspuns:

E o intrebare doar pentru baieti? thinking

| DonGiovanni a răspuns:

Da multe intrebari pui

| zuzumic a răspuns:

O sa urmaresc si eu intrebarea asta laughing

| Roxana_6190 a răspuns:

Ce intrebare tampita

| gyanina explică:

Da '''gabiloi'' inseamna ca fac parte mai mult din a 2 categorie:devil)))

| gyanina explică:

Ps: cui nu-i place sa nu raspunda dragawinking

| gyanina explică:

Nu(marina5)

| gyanina explică:

Zuzumic laughing)da ce ii asa de interesant la int asta:S laughing)winking

| gyanina explică:

rolling on the floor) foarte rau... rau de tot... pe bune whistlingvad ca ti-ai dar seamabig grin

| I'm just me a răspuns:

De ce esti asa curioasa? nu ai auzit ca astia curiosi mor repede?

| eewan a răspuns:

Between

| eewan a răspuns:

Poate ea pune intrebari multe dar tu gabiloi multe raspunsuri proaste dai si sunt sigur x-(

| Raul a răspuns:

Maaii asta cu IQ 98 mai rarut ca-i mai dragut da?laughing)...si alea mai timide ca lasa frumesetea sa vorbeascalaughing

| dada18x a răspuns:

Pai de ce as prefera o fata timida in locul uneia tupeiste? De fapt, o fata tupeista este o fata increzatoare in sine, care stie ce vrea. Desigur, exista unele fete tupeiste care stiu prea multe.laughing si devin ridicole incercand sa ii contrazica pe toti din jurul lor! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

te plictisesti rau, asa-i?